Óvodai díjak, címek, pályázatok, kitüntetések:
Boldogságóra program 2021-22.
(Balázs Erzsébet, Mészárosné Ádám Andrea, Pásztor Zsófia)
Biztonságos Óvoda program 2021.
(Juhász Jánosné, Mészárosné Ádám Andrea)

DM Nap gyermekei pályázat 2021. – országos III. hely – Építsünk napvédelmi bunkert (9 csoport projektje)

DM Nap gyermekei pályázat 2022. – Készítsünk fejfedőket a Nap káros sugarai ellen (folyamatban – 9 csoport projektje)

Detki Keksz pályázat 2022. Építsünk új lakóhelyet az állatoknak! – országos IV.hely – Csigabiga csoport (Mészárosné Ádám Andrea, óvodapedagógus)