Digitális témahét 2023

Idén a színek és formák téma köré csoportosítottuk projektünket több jeles naphoz kötődően. Évről – évre rendszerezzük és bővítjük a gyermekek tudását, változatos és játékos feladatok segítségével ismertetjük meg a gyerekeket különböző IKT eszközök és programok használatával. A digitális eszközök használatával fejlesztjük a gyermekek gondolkodását, problémamegoldó képességét és a digitális eszközök célszerű használatára nevelünk. A digitális témahét 2023. évi projektünk a Víz világnapjához és egyben Apák napjához is kapcsolódott. Ezen a napon egy izgalmas, térképes állomásjárást terveztünk a gyermekeknek és apukáiknak, melyet sok-sok ráhangoló tevékenység, előkészület előzött meg. Az alábbi videóban megtekinthetik projektünk szakmai anyagát és videós összeállítását.

Pályázati videó:https://youtu.be/lipubQoWPAk

Projektterv sablon:https://docs.google.com/document/d/18eVFhQgSdeqPjQr7KfYYnXf7YN9mtJeowH1cNZW5j9I/edit?usp=share_link

Digitális témahét 2023.március-április (közös projekt, az óvoda összes csoportjával)– Oklevél a részvételért